איפור לאירוע – האם אפשר לבד?

כשמתכוננים ללכת לאירוע, בין אם מדובר באירוע פרטי או עסקי, יש דברים מסוימים שכל אישה מתייחסת אליהם בכובד ראש. זה נכון לגבי עיצוב השיער שלה, התכשיטים שהיא תבחר לענוד, הבגדים שהיא תלבש או הנעליים שהיא תנעל.  דבר נוסף שהיא תתייחס אליו בכובד ראש, זה איפור לאירוע. ישנן נשים שמשקיעות בתהליך האיפור לא מעט זמן, זאת במטרה להיראות במיטבן, מהרגע שהן יוצאות מהבית ועד הרגע שהן חוזרות הביתה אחרי האירוע.

כאן עולה שאלה חשובה, האם אפשר ונכון להתאפר לבד או שמא, מוטב לפנות אל מאפר או מאפרת מקצועית. כך אפשר ליהנות מתהליך איפור יסודי, איכותי ומקצועי. במקרה שמדובר באירוע שהאישה היא משתתפת פעילה, כלומר זה אירוע שלה, בין אם זו חתונה, מסיבת יום הולדת, או כל מסיבה אחרת, סביר להניח שהיא תעדיף לפנות אל מאפר או מאפרת מקצועית, גם בשביל להיראות במיטבה וכן בשביל להוריד מעצמה לחץ ולחסוך זמן יקר. מה עוד שמדובר לעיתים באירועים של פעם בחיים, למשל חתונה, אז איפור מקצועי זה חלק בלתי נפרד מהפינוק והחוויה של האירוע.

לעומת זאת, אם מדובר באירוע "רגיל", כזה שהיא מוזמנת אליו מטעמים אישיים או אחרים, אז היא תצטרך להחליט האם משתלם לה להשקיע כסף בהשכרת שירותיהם של מאפר או מאפרת, או שמא מוטב לה להשתמש באמצעי האיפור שעומדים לרשותה ולאפר את עצמה, זמן מה לפני האירוע. מתוך הנחה, שהיא תדע איך לאפר את עצמה בצורה הטובה ביותר.

מה נכון יותר, איפור לבד או איפור מקצועי?

התשובה איננה חד משמעית ותלויה במספר נקודות:

  1. ראשית, באיזה אירוע מדובר ומה החשיבות שלו. אם מדובר באירוע עסקי בעל משמעות, יכול להיות שהבחירה ללכת למאפר או מאפרת, יכולה להיות לא רק מוצדקת אלא גם חיונית. מצד שני, אם זה אירוע שגרתי, לא בטוח שיש טעם לבזבז זמן וכסף על כך.
  2. שנית, מה התנאים שעומדים לרשות האישה. ייתכן מאוד שאין לה אפשרות כלכלית לשכור מאפר או מאפרת, אך אם יש לה אפשרות, אולי זה אפילו יותר משתלם לה מבחינה כלכלית, מבחינת זמן ומבחינות אחרות.
  3. שלישית, זה תלוי כמובן אל מי היא הולכת. אם היא פונה אל מאפר או מאפרת בעלי ניסיון, ידע, אנשים שהיא יכולה לסמוך עליהם, אז זה בהחלט יכול להוסיף. מצד שני, אם היא יודעת כיצד לאפר את עצמה בצורה יפה וטובה, ייתכן מאוד שזה יספיק עבורה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *