טיפולי פנים

כשהיינו קטנות אמרו לנו שבשביל להיות יפות צריך לסבול. אבל האמת? לא כל כך. טיפולי פנים מגוונים מציעים יופי ואסתטיקה במינימום כאב

אם בעבר היינו צריכות להשלים עם פגמים שונים ואחרים בפנים שלנו, ההתפתחויות הטכנולוגיות הביאו אותנו למצב בו אפשר לטפל כמעט בכל מפגע או בעיה בפנים ובגוף, בטיפולים מגוונים המותאמים לסוגי עור שונים.

במה מטפלים טיפולי הפנים?

טיפולי הפנים השונים מטפלים במגוון בעיות ומצבים שונים ומשפרים באופן מרשים מצבים קיצוניים.

  • קמטים וקמטוטים: טיפולי פנים מתקדמים מסייעים לצמצום קמטים ומניעתם בעתיד. ישנם טיפולים טבעיים הנעשים אצל קוסמטיקאית מומחית עם הכשרה בתחום או טיפולים כגון בוטוקס הנעשים במכונים שונים.
  • שומן תת עורי ואקנה: טיפולים המיועדים להוצאת השומן ובכך מהווים גם סוג של טיפולי אקנה. הטיפולים הללו מטפלים גם בעוד שמן הסובל מפגמים, חטטים או נקבוביות מורחבות.
  • עור יבש או מדולדל: טיפולים עשירים בלחות או מתיחות פנים טבעיות (או בעזרת ניתוח) במטרה להחזיר לעור את חיוניותו.
  • כתמי שמש: טיפולי פנים להבהרת העור וטיפול נקודתי בכתמי שמש על עור בהיר או כהה.
  • הסרת שיערפנים: ניקוי ועיצוב גבות, הסרת שפם, הסרת שיעור יתר באזור הסנטר והרקות.

לא לנשים בלבד

טיפולי פנים חשובים לכולם: לצעירות ומבוגרות, לבעלות עור כהה או בהיר, וגם לנשים או גברים. גברים הסובלים מעור יבש, מקמטים או שרוצים לשמור על עור רענן וצעיר לאורך זמן ומתחילים טיפולי פנים באופן קבוע אצל קוסמטיקאית – פשוט לא רוצים להפסיק.

ממש כמו שהסרת שיער או פדיקור כבר איננה נחלתן היחידה של הנשים, גם תחום טיפולי הפנים נכבש על-ידי גברים והם נהנים מפינוק וטיפולי פנים מגוונים: החל מהוצאת שומן תת-עורי (המכונה "שחורים"), דרך טיפול באקנה או בחטטים ועד לטיפול פנים רווי בלחות להעשרת העור.

מתי, כמה ואצל מי?

טיפול פנים סטנדרטי, הכולל ניקוי הפנים, פילינג להסרת תאי עור מתים, ריכוך ומסכת פנים מומלץ לעשות בכל כמה חודשים אצל קוסמטיקאית מיומנת ומנוסה. תוכלו לראות שהיא כזו על פי התעודות שיש ברשותה – קוסמטיקאיות לא עוסקות בתחום על דעת עצמן אלא עוברות הכשרה ולימודים אינטנסיביים בטרם מותר להן לעסוק בתחום.

עלות טיפול פנים סטנדרטי משתנה בין קוסמטיקאיות, ויש שאומרות שליופי אין מחיר. המחירים הממוצעים נעים בין 200 ל-350 ש"ח לטיפול באורך של שעה וחצי לערך. טיפולי פנים ייעודיים יעלו יותר, אך יש לבחון כל מקרה לגופו (עיסוי פנים יכול לעלות בין 50 ל-300 ש"ח, טיפול להחדרת לחות יכול להגיע עד 400 ש"ח וטיפול הצערת העור בשימוש בקרני אור יעלה החל מעשרת אלפים ש"ח).

טיפול פנים איכותי ישמור על העור שלך לאורך זמן אם תקפידי לשמור עליו בעצמך ולטפל בו יום-יום בבית. קוסמטיקאית מיומנת תמליץ לך על הטיפול הנכון עבורך. כל שאת צריכה הוא להשאיר את הפרטים שלך ויחזרו אליך בהקדם למציאת הקוסמטיקאית הטובה עבורך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *