מנתחים פלסטיים מומלצים – איך לבחור מנתח פלסטי?

רובנו שמע יותר מסיפור אחד על ניתוח פלסטי שהשתבש והשאיר את המנותח עם תוצאה הרחוקה מרחק שנות אור מזאת לה הוא ציפה. הדרך להפחית משמעותית את הסיכון למצבים שכאלו, עוברת בבחירה מושכלת ונבונה של מנתח פלסטי. יש מספר פרמטרים אשר שימת דגש עליהם תאפשר את בחירת המנתח המתאים ובין היתר:

• המלצות – אם יש לכם חברים או מכרים אשר עברו ניתוח פלסטי, תוכלו לנסות ולקבל את ההמלצה מהם. אפשרות נוספת היא לחפש המלצות ברשת.

• תיק דוגמאות – כל מנתח פלסטי מחזיק בתיק עבודות אשר כולל תמונות של "לפני ואחרי" של ניתוחים פלסטיים אשר בוצעו על ידו, כדאי להתעמק באותו תיק עבודות.

• רקע מקצועי וניסיון בתחום – כדאי לנסות ולאסוף את כל הפרטים לגבי הרקע המקצועי, ההתמחות הפרטנית של הרופא והניסיון שלו בעולם הניתוחים הפלסטיים.

• תעודות והסמכות – ניתן לבקש ולראות תעודות והסמכות רלוונטיות, כמו גם לבדוק אם אותו מנתח פלסטי חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית.

• פגישת ייעוץ מקדימה – במהלך פגישת ייעוץ ראשונית ניתן להתרשם מקרוב מאותו מנתח פלסטי, מומלץ להגיע למפגש עמו עם שאלות מוכנות, על מנת לקבל את התמונה המלאה לגביו.

• בדיקת המרכז הרפואי – מומלץ להגיע למרכז הרפואי, להתרשם מהציוד המקצועי, מההקפדה על התחזוקה והניקיון ומאווירה במקום.

• זמינות המנתח – יש לוודא שהמנתח הפלסטי זמין לביצוע הניתוח בטווח זמנים רלוונטי – יש מנתחים אשר הזמינות שלהם יכולה להגיע לתקופה של חצי שנה ויותר מכך.

חשיבותו של איסוף מידע

לא משנה איזה ניתוח פלסטי אתם מתכננים לעבור, יש חשיבות רבה לאסוף מידע מקדים לגבי הניתוח. כדאי לבדוק כמה זמן אורך הניתוח, האם הוא מצריך הרדמה מלאה, איך להתכונן לניתוח, כמה זמן החלמה ומה מותר ואסור לעשות לאחריו. ככל שתאספו יותר מידע לגבי אותו הניתוח הפלסטי, כך יהיו ברשותכם כלים איכותיים יותר לבחירת מנתח פלסטי – תוכלו לשאול אותו את כל השאלות הנכונות ובסופו של דבר לקבל החלטה מושכלת יותר לגבי בחירת המנתח.

הדרך אל מנתחים פלסטיים מומלצים

כאמור, דגש על הפרמטרים אשר צוינו יאפשרו לבחור בסופו של תהליך מנתחים פלסטיים אשר אוחזים בידע ובכלים, אשר יאפשרו להם לבצע את הניתוח על הצד הטוב ביותר.  החדשות הטובות הן שבעידן האינטרנט הדרך למנתחים מומלצי הינה קצרה יחסית – לפחות את כל מה שקשור לסלקציה הראשונית ולהתמקדות במספר מנתחים פלסטיים אופציונאליים, יכול להתבצע דרך הרשת. בשלבים הבאים, כדאי כמובן גם ליצור קשר ישיר עם המנתח הפלסטי, לשאול אותו את השאלות הנכונות וכאמור, לקבוע עמו פגישת ייעוץ על מנת לקבל את התמונה המלאה לגבי הרמה המקצועית שלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *