פילינג רפואי – המדריך השלם

אחד מטיפולי הפנים הכי פופולאריים כיום, הוא טיפול פילינג. נשים רבות עוברות אותו ואפילו לא מעט גברים. מדובר בטיפול שמטרתו לנקות את הפנים מדברים שנמצאים בתוך העור, מטרתו לתקן את העור, להסיר כתמים, שחורים, ודברים אחרים שמונעים מהעור להתפתח כמו שצריך, ומעבר לכך מטרתו לעשות את העור הרבה יותר היגייני.

טיפול זה אומנם ניתן לבצע לבד באמצעות סבונים ומשחות מיוחדות שמיועדות לפילינג, אך מעבר לכך, ניתן לבצע את הטיפול באופן מקצועי אצל קוסמטיקאית או רופא עור שמתמחים בכך. מדובר על טיפול פשוט יחסית, לא חודרני, טיפול שמתבצע באמצעות מכשור מיוחד, אשר מאפשר לחומרים השונים להיכנס אל תוך העור בצורה יעילה ובריאה.

צריך לומר, את הטיפול יש לבצע במסגרת מפגש אחד או יותר, ובכל מקרה יש לחזור על הטיפול מעת לעת ולא להסתפק רק באופן חד פעמי, שכן העור שלנו עובר שינויים במהלך הזמן, גם אחרי שמטפלים בו, ויש צורך לחזור על הטיפול בשביל לשפר את האיכות שלו ולשמור עליו.

העור שלנו, כפי שאנחנו יכולים להניח, מושפע מדברים שונים, חומרים, חשיפה לשמש, תזונה, עישון (אקטיבי או פאסיבי), וכן הוא מושפע מהגנטיקה שלנו. אלה דברים שאנחנו לא יכולים להתחמק מהם. לכן כל אחד צריך לטפל בו. יש מי שמסתפק בסבונים, משחות וקרמים שונים. אך לעיתים נדרש טיפול הרבה יותר רציני, בוודאי אם רוצים לשמור עליו רענן, צעיר וחי.

הרבה מאלה שפונים אל טיפולי פילינג, הם מי שמרגישים שטיפול סטנדרטי בעור כבר לא מספיק להם. מסיכות פילינג רגילות כבר לא עוזרות להם לטפל בעור, לכן הם פונים לאנשי מקצוע שיטפלו עבורם בפגמים של העור, באמצעות משחות ותכשירים שונים, אך מעבר לכך, באמצעות מכשירים וכלים שמאפשרים להם להחדיר בצורה עמוקה וטובה יותר את החומרים אל תוך העור, כך שהם ישפיעו הן על המבנה שלו והן על המרקם.

לפני סיום חשוב לזכור, אם רוצים ליהנות מטיפול איכותי, חייבים לבצע אותו אך ורק אצל אנשי מקצועי שיש להם ניסיון וידע רחב בתחום, אנשי מקצוע שאנחנו יכולים לסמוך עליהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *